DAC PLUS
SEARCH ENGINE OPTIMIZATION (SEO)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) organik olarak daha yüksek sıralarda yer alması için yapılan çeşitli teknikler ve stratejilerin bütünüdür. SEO, web sitelerinin arama motoru algoritmaları tarafından daha iyi anlaşılmasını ve daha yüksek kalitede, kullanıcı odaklı içerik sunmasını sağlamayı amaçlar. Bu, web sitelerinin arama motorları tarafından daha yüksek bir sıralama almasına ve daha fazla organik trafik çekmesine yardımcı olur.

DACPLUS
NELER YAPIYORUZ

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması, web sitenizin hedef kitlesi için önemli anahtar kelimeleri belirlemek için yapılan bir süreçtir.

İçerik Optimizasyonu

İçerik optimizasyonu, web sitenizdeki içeriğin, hedeflenen anahtar kelimeler için optimize edilmesini ve daha yüksek bir sıralama almak için arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar.

Site Yapılandırması

Site yapılandırması, web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılması için gereken teknik optimizasyonları içerir.

Bağlantı İnşası

Bağlantı inşası, web sitenizin diğer web siteleri tarafından referans edilmesini ve daha fazla organik trafik çekmesini sağlamak için yapılan bir süreçtir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Şirket Adresimiz:

Yeni Batı, 2397. Sk. No:5, 06530 Yenimahalle/Ankara

DACPLUS
SOYAL MEDYA HESAPLARIMIZ